Афера із житлом Нацгвардії: суд відклав розгляд апеляції на продовження арешту Микитася

КИЇВ. 22 липня. УНН. Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відклала розгляд апеляційної скарги щодо продовження строку тримання під вартою експрезидента “Укрбуду” Максима Микитася, якого підозрюють у махінаціях із житлом для Нацгвардії. Про це УНН повідомляє із посиланням на пресслужбу суду.

“До початку судового засідання до суду надійшло клопотання захисника про відкладення розгляду справи на інший день у зв’язку з його перебуванням у іншому судовому засіданні. За результатами судового засідання суд задовольнив клопотання захисника та відклав розгляд апеляційної скарги на 27 липня о 16:00”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Вищий антикорупційний суд продовжив тримання під вартою експрезиденту “Укрбуду” Максиму Микитасю, якого підозрюють у махінаціях із житлом для Нацгвардії, до 7 вересня.

Нагадаємо, наприкінці травня апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відправила під варту експрезидента “Укрбуду” Максима Микитася з альтернативою внесення 100 млн гривень застави.

Микитась вніс 80 млн грн, але 30 млн грн стягнули у дохід держави. Таким чином, на рахунку суду залишилося 50 млн грн, а після призначення запобіжного заходу — потрібно було сплатити ще 50 млн грн застави. Адвокат Микитаса заявляв, що той не планує вносити решту суми застави у розмірі 50 млн грн, адже не має на це можливості.

Згодом ВАКС задовольнив звернення щодо повернення Микитасю 50 млн грн застави.

Нагадаємо, що експрезидента корпорації “Укрбуд” підозрюють у махінаціях із житлом для Нацгвардії. Його дії кваліфіковано за ч.3 ст.27, ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем — ред.) КК України.

Джерело: https://www.unn.com.ua/uk/news/1881906-afera-iz-zhitlom-natsgvardiyi-sud-vidklav-rozglyad-apelyatsiyi-na-prodovzhennya-areshtu-mikitasya